600 939 045 / 18 265 45 29

Regulamin

1. Po przybyciu do Domu Wypoczynkowego "Ceprówka" prosimy o zgłoszenie się do obsługi lub znajdującego się na pierwszym piętrze biura, w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych oraz uregulowania należności za pobyt.
2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00. Zmiany doby hotelowej - tj. zajęcie pokoju przez Gościa przed godziną 15.00 lub opuszczenie pokoju po zakończeniu pobytu (po godzinie 11.00) może nastąpić wyłącznie za zgodą właściciela. Możliwość wydłużenia pobytu uzależniona jest od aktualnego zapełnienia domu wypoczynkowego oraz stanu rezerwacji. Prośby rozpatrywane są po wcześniejszym zgłoszeniu do właściciela.
3. Klucze do drzwi wejściowych, poszczególnych pokojów oraz narciarni przekazywane są Gościom w chwili zakwaterowania. W przypadku zagubienia któregokolwiek z kluczy, ze względów bezpieczeństwa, należy niezwłocznie zawiadomić o tym obsługę. Opłata za zgubienie bądź zniszczenie kluczy wynosi 20 zł.
4. W przypadku zakończenia pobytu wcześniej, niż w zarezerwowanym terminie, lub niewykorzystania części bądź całości pobytu, z przyczyn handlowych opłacona przez Gości należność nie podlega zwrotowi.
5. W pensjonacie należy zachować ciszę od godz. 22.00 do godz. 7.00.
6. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia (dotyczy również łazienek).
7. Ośrodek nie przyjmuje Gości ze zwierzętami domowymi.
8. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.
9. Korzystając na terenie ośrodka z miejsc ogólnodostępnych, z szacunku dla pozostałych Gości i właścicieli, opuszczając je prosimy o pozostawienie należytego porządku.
10. Osoby niezameldowane w ośrodku mogą przebywać na jego terenie od godziny 11.00 do 22.00.
11. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie skończył się okres, za który uiścił należną opłatę.
12. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia pomieszczeń, przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub winy osób go odwiedzających.
13. Zabrania się przestawiania oraz przesuwania mebli bez zgody obsługi.
14. Pokoje nie są przystosowane do używania w nich urządzeń kuchennych typu płyty grzewcze, tostery, opiekacze itp. W związku z tym zabrania się używania tego typu urządzeń w obiekcie.
15. Bezpłatny parking udostępniony Gościom jest niestrzeżony.
16. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatery prywatne). W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich obsłudze, co umożliwi natychmiastową reakcję.
17. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” ma obowiązek zapewnić:
- Warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa.
- Bezpieczny pobyt, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu.
- Profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie świadczonych usług.
 

 

Dom Wypoczynkowy "Ceprówka" w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plBiałka Tatrzańska noclegi
Moc atrakcji w niskiej cenie!Zapraszamy na lato do Ceprówki. Białka Tatrzańska nocleginoclegi
Wróć do góry